Вітаю Вас Подорожній
Неформальщина
Головна » FAQ [ Додати питання ]

Можна. Для цього завантажуєте картинку на http://www.radikal.ru - прибираєте галочку навпроти напису "Уменьшить до ...  пикселей", через "обзор" знаходите і завантажуєте картинку, після завантаження на радикал-фото з"явиться перелік ссилок, копіюєте найпершу, а потім у вікні додавання відповіді (на форумі) на панелі редагування є кнопка "Img". Натискаєте, і у вікні, що відкрилось, вставляєте ссилку на зображення.
Чому саме так?
Справа в тому, що хостинг даного сайту ДУЖЕ обмежений, і завантажуючи навіть обрізані фотокартки, це забирає хостинг, і при великій активності дуже скоро цей хостинг закінчиться.

Тому адміністрація звертається з великим проханням завантажувати всі фотки та картинки саме так - це 1 хвилина :-)
ДЯКУЄМО за розуміння і підтримку!
Рейтинг: 4.5/2

Копіюєте картинку, фото чи зображення на свій комп"ютер. Потім заходите на http://www.radikal.ru,
прибираєте галочку навпроти напису "Уменьшить до ... пикселей". У "обзоре" знаходите зображення та натискаєте кнопку "Завантажити".
Далі відкривається вікно з картинкою та переліком ссилок. Копіюєте найпершу ссилку.
Потім заходимо в "Додати статтю" чи "Додати об"яву", в вікні "Повний текст матеріалу" на панелі форматування є зелена кнопка "Зображення" - натискаєте на неї та у вікно, що відкрилось, вставляєте ссилку у саму верхню строку "Путь".
Рейтинг: 0.0/0

Щоб вказати джерело матеріалу, ви повинні з сайту, звідки був взятий матеріал, копіювати зі строки адреси ссилку. Потім у вікні додавання об"яви чи статті, на панелі форматування натискаєте кнопку "Ссилка", вставляєте у першу строку "Адреса". Двічі натискаєте "Вставить".
Рейтинг: 0.0/0

В "Каталозі статей" з правого боку, зверху натискаєте "Додати статтю", далі обираєте категорію "Мої статті", пишете назву. Даєте короткий опис, та вставляєте повний текст статті.
Щоб додати фото, у вікні, де додається матеріал, є кнопка "Изображение". При натисканні відкриється вікно, у верхню строку якого вставляєте ссилку на зображення. Перед збереженням обов"язково вкажіть джерело матеріалу.
Рейтинг: 0.0/0

Заходите в Фотоальбом. З правого боку, зверху, є напис "Додати фотокартку", обираєте категорію фото, можете додати назву і опис фотокартки. Натискаєте "Додати". Фотокартки повинні мати розмір не більше 500 кб.      
Якщо одразу не вийшло додати - спробуйте зробити це пізніше.
Рейтинг: 0.0/0


Menu
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Спілкуватись українською - це
Всього відповідей: 73
Друзі сайту
СССР
Статистика

На дроті: 1
Подорожуючих павутиною: 1
Темних романтиків: 0