Вітаю Вас Подорожній
Неформальщина
Вітаємо всіх, хто якимсь чином потрапив на сайт :-)

Він присвячується особам, які знайшли себе у неформалізмі, які активно шукали себе, і, нарешті, знайшли те, що заспокоїло душу, і зробило життя прикольнішим та цікавішим. А також повністю змінило життя і погляд на нього. Не знаю, як хто, а дивлюсь на себе зараз, і, розумію, що змінилась майже повністю, і зараз на мене у дзеркало дивиться зовсім інша людина, ніж рік - півтора тому... Термін невеликий, але за нього можна так змінитись, що в тобі припинять впізнавати "стару людину".
Чому україномовний?
Я ніколи не задумувалась, якою мовою говорю... Ну..всі російською, і я російською, звикла, все моє дотеперішнє життя так непомітно пройшло... Але настав момент - і я стала дійсно задумуватись - чому, наприклад, в усіх країнах говорять державною мовою, рідною, а у нас не так... Такими темпами, скоро взагалі мову забудемо рідну... І я вирішила змінитись трохи... Важко звісно, незвично, і зараз дивно якось, шліфуватись потрібно... Почала з "письмової мови" в інеті, далі - подивимось що буде :-) Я думаю - українська мова сайтику нікому не буде заважати :-)
Будемо раді тут всім:
- хто сам неформальний, або в тій, чи іншій мірі пов"язаний з неформалізмом,
- темним романтикам,
- хто знаходиться у пошуках себе і змісту свого життя,
- цивільним людям, яким цікаві неформальні люди, і які хочуть дізнатись про них більше "з перших вуст", а не читаючи більшою мірою неправдивий інетовський брєд про нефорів,
- тим, яким буде цікаво спілкування з неформальними особами,
- тим, хто мене знав, знає, і хоче завжди бути зі мною на зв"язку ;-)
Тут не бажані особи:
- ЕМО-вського спрямування (без обрАз - впевнена, що знайдуться в інеті величезна кількість сайтів саме для вас, тому замусорювати "рожевим" сайт темних романтиків не хочеться, та ще з ряду причин),
- всі, які мають негативне ставлення до неформальних осіб, і мають на меті їх принизити і облити брудом,
- які досі вірять неправдивим, але укоріненим у суспільстві «стереотипам», що якщо людина - неформал, то це низькокультурна, опущена, пропаща людина, яку в житті не цікавить нічого окрім наркотиків, алкоголю; що це бандит і вандал, якому взагалі не місце в суспільстві.
Давайте разом зламаємо «стереотипи», і доведемо хто ми насправді!

Перед завантаженням інфи і фото рекомендується прочитати розділ FAQ (питання/відповідь), в якому розповідається - як КРАЩЕ завантажувати фото, щоб вони не хрумали дуже обмежений хост сайту. Дякуємо за розуміння!

Menu
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Наше опитування
Спілкуватись українською - це
Всього відповідей: 73
Друзі сайту
СССР
Статистика

На дроті: 1
Подорожуючих павутиною: 1
Темних романтиків: 0