Вітаю Вас Подорожній
Неформальщина
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: neformalizm  
Форум неформальной музыки » Стиль » Атрибутика і символіка » Залізо (Яке і де і можна придбати)
Залізо
neformalizmДата: Субота, 10 Травня 2008, 22:21:23 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
На початку свого неформального життя, мене дуже цікавило, де можна придбати всілякі чудові речі, які я бачила в інеті, але не бачила на ринках, в магазинах...

Мені завжди подобалось залізо - у всіх проявах - і мені дуже хотілось мати собі пару ціпків... Ще я активно цікавилась знаками і вивчала субкультури. Довивчалась - сама такою стала biggrin Звісно ж не без допомоги )))

Отож, обходила я ринки і точки цивільні, біжутерні лавки і фірмові магазини у пошуках чогось оригінального і значущого...

Не знайшла... У мене мізг примітивний crazy , і я не здогадалась пошукати точки, спеціалізовані на цьому, коли раптом, в один день випадково(картриджі заправляла на Петрівці) мене не занесло в одну таку точку... Згодом я знала що вона не одна... І Петрівка - це не єдина точка з металом...

Але знаю, що там можна знайти щось цікаве, і, хто не знає - раджу пошукати там щось, якщо ви досі в пошуках "нестандартного" smile


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
CrowneДата: Неділя, 11 Травня 2008, 11:32:37 | Сообщение # 2
Посвячений
Группа: Користувачі
Сообщений: 56
Репутация: 4
Статус: Відсутній
Так.....на петрівці такі точки є...(якщо ми вже кажемо про Київ), власне я бачив 2 чи 3....поглянув так...непомагі магазинчики..треба якось з грошима туди завалитися)
 
SantAnderДата: Вівторок, 25 Листопада 2008, 20:06:18 | Сообщение # 3
Группа: Видалені





Багато цікавих аксесуарів можна знайти у магазині "Core",що знаходится неподалік метро Університет
 
neformalizmДата: Середа, 26 Листопада 2008, 18:31:52 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Скачу до стелі!!! Я їх купила - обрізані шкіряні перчатки (перчатки то взагалі для мене особливий аксесуар - у мене до них особливе кохання smile :) smile обожнюю перчатки - прозорі, рюшеві, довгі, по лікоть, вище зап"ястя, обрізані, тонкі, тканеві, всілякі-всілякі smile тепер і такі купила smile і хто б подумав де))))))))))))) не в Корі, не на точках, а просто у "цивільному" павільйоні серед ременів, перчаток, шляпок і всякої дрєбєдєні на Виноградарі ))

Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
neformalizmДата: П`ятниця, 24 Квітня 2009, 17:15:16 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
зараз поїду затарюватись мед-сталлю на Андріївський узвіз...пора поповняти колекцію заліза biggrin

Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
Форум неформальной музыки » Стиль » Атрибутика і символіка » Залізо (Яке і де і можна придбати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Menu
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Спілкуватись українською - це
Всього відповідей: 73
Друзі сайту
СССР
Статистика