Вітаю Вас Подорожній
Неформальщина
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум неформальной музыки » Спілкування » Про все » Вітаємо одне одного :) (Професійні, особисті, просто свята, і просто привітання :))
Вітаємо одне одного :)
neformalizmДата: Неділя, 30 Листопада 2008, 13:56:02 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Я тут подумала - стільки є подій з якими можна привітати одне одного...здача сесії, день народження, професійне свято, якесь власне досягнення... Ось давайте все це викладати тут smile

Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
neformalizmДата: Неділя, 30 Листопада 2008, 14:09:45 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Я тут помітила, що сьогодні своє 19-річчя святкує SantAnder

Щиро вітаємо з такою кльовою цифрою у твоєму житті!!!

Нехай у житті тобі завжди посміхається удача, щоб був завжди позитивний настрій, якнайменше негативу і суму. Щоб був час помічати те, чого не помічають інші, і кожен день приносив неймовірні маленькі відкриття smile Всього тобі
най-найкращого
wine


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Вівторок, 02 Грудня 2008, 02:03:16 | Сообщение # 3
Группа: Видалені





Велике спасибі,Ромашко)))))
Не думав,що мене тут хтось згадає,адже я не так давно долучився до цього форуму happy
П.С Ше раз дякую smile
 
neformalizmДата: Вівторок, 02 Грудня 2008, 23:42:35 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (SantAnder)
Не думав,що мене тут хтось згадає,адже я не так давно долучився до цього форуму

shy намагаюсь нікого не обділити увагою і помічати все smile інакше який тоді з мене адмін smile Тобі дякую за те що ти тут, за те що не забуваєш заходити, за допомогу по класу укр.музики і шпалер smile (я собі виставила на робочий стіл вже шпалери ХС - дуже гарно і темненько, як я і лю specool

З.Ы: Без вас, моїх улюблених користувачів, сайту б не існувало... Дякую всім, за те що ви є beer


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
DARK_ANGELUSДата: П`ятниця, 30 Січня 2009, 14:15:17 | Сообщение # 5
Неформальна істота
Группа: Користувачі
Сообщений: 205
Репутация: 10
Статус: Відсутній
і як головний "алкаш" в кінці речення ти поставила смайликик з пивом))))))))))))ГгГгГГГг.... ох,Ромця... ай-яй-яй))))))))))))))))))))))))))))) biggrin

...люди не замечают,как плачет ночами та, что идет по жизни смеясь...
 
neformalizmДата: Субота, 31 Січня 2009, 01:20:06 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Сьогодні Baskervilej святкує День Народження!!!!!!!!
ЩИРО ВІТАЄМО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beer booze flower holiday


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
DARK_ANGELUSДата: Субота, 31 Січня 2009, 10:45:13 | Сообщение # 7
Неформальна істота
Группа: Користувачі
Сообщений: 205
Репутация: 10
Статус: Відсутній
З 17-річчям тебе,Baskervilej!!! beer cake clap flowers holiday

...люди не замечают,как плачет ночами та, что идет по жизни смеясь...
 
neformalizmДата: Неділя, 01 Лютого 2009, 00:05:29 | Сообщение # 8
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
А ще я щойно помітила що У ЦЬОМУ ВЖЕ РОЦІ було побито рекорд відвідуваності форуму - цитую - *Рекорд відвідуваності форуму 7 зафіксований Середа, 22:11, 28-Січ-2009.*
Дрібничка, і не так вже нас і багато (рекорд був 5) - але ПРИЄМНО!!!!!!!!!!!!!!! Вітаю з цим мешканців форуму!!!! clap hands punk specool wiggle wow Люблю вас - ви найкращі :))


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Неділя, 01 Лютого 2009, 00:14:36 | Сообщение # 9
Группа: Видалені





Дякую!!! clap Приєднуюсь до привітань і сподіваюсь,що це рекорд протримається недовго beer

Сообщение отредактировал SantAnder - Неділя, 01 Лютого 2009, 00:16:11
 
neformalizmДата: П`ятниця, 06 Лютого 2009, 01:50:35 | Сообщение # 10
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Рекорд відвідуваності форуму 8зафіксовано Четвер, 19:49, 05-Лют-2009.
У нас знову побито рекорд відвідання сайту - вже 8 )))ВІТАЮ!!!! дрібниця знову таки, але приємна - і нас вже більше!!!

angel2 band first flowers


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
neformalizmДата: Субота, 14 Лютого 2009, 01:07:33 | Сообщение # 11
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Ангелюся, не буду писать много - ещё выговоримся - просто С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ, сегодня тебе 20... так время летит... !!!

angel2 angel1 angel и чтоб твои мечты сбылись smile и эта - band тожжа ;)))))))))))


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
Форум неформальной музыки » Спілкування » Про все » Вітаємо одне одного :) (Професійні, особисті, просто свята, і просто привітання :))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Menu
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Спілкуватись українською - це
Всього відповідей: 73
Друзі сайту
СССР
Статистика