Вітаю Вас Подорожній
Неформальщина
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум неформальной музыки » Життя » Подорожі і походи » Піший похід по Пущі-Водиці 23-25 травня 2008 (Відголоси з мого літнього туристичного життя)
Піший похід по Пущі-Водиці 23-25 травня 2008
neformalizmДата: Неділя, 25 Травня 2008, 22:16:56 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Ми пів-пущі так точно облазили, по руїнах старих лісництв лазили, по озерах, болотах, знайшли "хутір" відлюдників...там жили люди - фруктові дерева, хатинка, хлів, літня кухня, квітники були, було все огороджене - все з природних лісових компонентів...але зараз все травою поросло там - але бродити - одне задоволення!
крім цього знайшли:
- старий міст через бувале болото посеред лісу,
- руїни та фундаменти військового містечка,
- річку Мощунку (навіть воду з неї пили два дні, бо наша закінчилась ще в кінці першого дня),
- озеро лісника, яке розташовується біля вже нам відомих руїн згорілого лісництва,

... та звісно отримали масу кайфу!!!

ФОТКИ З ПОХОДУ


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
DARK_ANGELUSДата: Понеділок, 26 Травня 2008, 15:25:51 | Сообщение # 2
Неформальна істота
Группа: Користувачі
Сообщений: 205
Репутация: 10
Статус: Відсутній
ууу... кайфні фотки))) smile

...люди не замечают,как плачет ночами та, что идет по жизни смеясь...
 
neformalizmДата: Понеділок, 26 Травня 2008, 15:34:29 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (DARK_ANGELUS)
ууу... кайфні фотки)))

Дякі)) Я старалась зробити якнайкращу фотосессію, щоб відзняти всі красОти, які знаходяться у нас під носом. Навіть я і не підозрювала, що така краса може бути так близько до нас smile
Це звісно тільки крихта...з приблизно 200 фоток... biggrin


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
Форум неформальной музыки » Життя » Подорожі і походи » Піший похід по Пущі-Водиці 23-25 травня 2008 (Відголоси з мого літнього туристичного життя)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Menu
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Як Ви ставитесь до неформалів, якщо самі неформальні, то що Вам ближче з субкультур?
Всього відповідей: 46
Друзі сайту
СССР
Статистика