Вітаю Вас Подорожній
Неформальщина
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: neformalizm  
Форум неформальной музыки » Творчість » Музика » Гурт - Холодне Сонце(українська готика) Наш ХІМ!
Гурт - Холодне Сонце(українська готика) Наш ХІМ!
neformalizmДата: Неділя, 11 Травня 2008, 23:22:53 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Нещодавно випадково мені скинули одну пісеньку цього гурту... Спочатку здалось - пісня як пісня... Але потім, прислухавшись у сутність слів і приємний мотив я зрозуміла, що це те, що я так давно шукала.

Дуже давно я хотіла знайти якісь прикольні пісні саме на українській мові - але, перекопуючи в день десятки сайтів, і завантажуючи "всліпу" все, що бачила, скоро я зневірилась зовсім у пошуках чогось нормального...

І, ось, чудо трапилось... Мені відкрили цей гурт, якого я раніше не чула ніколи, і мене осінило...
По стилю - пишуть - готика... Як на мене - нагадує ДУУУЖЕ ХІМ - але україномовний biggrin
А взагалі, я дуже задоволена, і майже кожен день прокидаюсь під їх солодкий лав-готик-стиль :))))


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
DARK_ANGELUSДата: Понеділок, 12 Травня 2008, 11:11:45 | Сообщение # 2
Неформальна істота
Группа: Користувачі
Сообщений: 205
Репутация: 10
Статус: Відсутній
neformalizm, як я розумію,це той гурт,пісні якого я вчора чула в тебе???

класно!!! мені дуже сподобалось!!!


...люди не замечают,как плачет ночами та, что идет по жизни смеясь...
 
SantAnderДата: Вівторок, 11 Листопада 2008, 22:40:37 | Сообщение # 3
Группа: Видалені





Холодне сонце-дуже класний гурт,слухаю вже 2 роки.Нещодавно побував на їхньому концерті-вживу вони теж класно звучать
 
neformalizmДата: Вівторок, 11 Листопада 2008, 22:43:09 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (SantAnder)
Холодне сонце-дуже класний гурт,слухаю вже 2 роки.Нещодавно побував на їхньому концерті-вживу вони теж класно звучать

я відкрила його лише нещодавно але мені дуууже сподобалось, якщо десь будуть їх концерти - пиши, цікаво буде послухати якісну музику. Два роки, кажеш, слухаєш... я знайшла в інеті лише 1 їх альбом - Промені сліз... У них ще є якісь альбоми чи пісні?


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: П`ятниця, 21 Листопада 2008, 10:52:14 | Сообщение # 5
Группа: Видалені





Так,в найближчий час має вийти їх другий альбом.Крім того,у них є кілька синглів.Щодо виступів,то в найближчі тижні у них будуть 2 концерти у Львові та у Тернополі.
 
neformalizmДата: Субота, 22 Листопада 2008, 00:07:59 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Жаль що я живу далеко (( хотілось би почути...буду чекати якогось київського концерту...Дякую за інфу - буду шукати новий альбом як з"явиться smile якщо знайдеш раніше - кинь ссилочку плииз smile

Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Субота, 22 Листопада 2008, 16:20:09 | Сообщение # 7
Группа: Видалені





ок
П.С я маю кілька свіженьких пісень;)Якщо треба,давай мило
 
neformalizmДата: Неділя, 23 Листопада 2008, 00:05:44 | Сообщение # 8
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Жесть clap , пиши мильце, r-o-m-a-s-y-a@mail.ru whistling Дякую smile

Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Понеділок, 24 Листопада 2008, 11:32:12 | Сообщение # 9
Группа: Видалені





neformalizm, тобі дещо надійшло на мило;)
 
neformalizmДата: Понеділок, 24 Листопада 2008, 17:48:29 | Сообщение # 10
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (SantAnder)
neformalizm, тобі дещо надійшло на мило;)

ДЯКУЮ))))))))))))))))))))) ТИ ВРЯТУВАВ МЕНЕ ВІД МУЗИЧНОЇ КРИЗИ angel2 band clap


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Вівторок, 25 Листопада 2008, 20:02:48 | Сообщение # 11
Группа: Видалені





Та нема за що) До речі,щодо схожесті ХС з Хімом,то дійсно,їх перший альбом чимось схожий на ранній Хім. Але нові пісні як на мене,це щось зовсім інше, оригінальніше.
 
neformalizmДата: Середа, 26 Листопада 2008, 19:04:46 | Сообщение # 12
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (SantAnder)
До речі,щодо схожесті ХС з Хімом,то дійсно,їх перший альбом чимось схожий на ранній Хім.

Я коли Промені Сліз завантажила (до цього нічого подібного не слухала) мені здалось що певні мотиви я вже чула... Потім згадала, точно - ХІМ)) - лав метал, або українська готика...щось таке зовсім нове для мене, але щоб це мені сподобалось - мені вистачило 10 хвилин)) чудова музика smile


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: П`ятниця, 19 Грудня 2008, 23:35:35 | Сообщение # 13
Группа: Видалені





Довгоочікуваний процес підготовки виходу другого альбому "Холодного Сонця" завершився. Відбулось підписання контракту гурту з однією з найпотужніших рекордингових компаній в Україні - MOON RECORDS, на якому, в теперішній час, здійснюють свої релізи такі відомі виконавці, як Океан Ельзи, Друга Ріка, Скрябін та багато інших.

Офіційна дата релізу "Театру Темних Пелюсток" припадає на

24 грудня 2008 року.

 
neformalizmДата: Субота, 20 Грудня 2008, 00:11:40 | Сообщение # 14
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (SantAnder)
MOON RECORDS

кульно)))) знаю цю студію)) на ній релізи бадяжать КиШ))) а я їх дууже люблю smile Кульно) Будемо чекати свіженьких пісеньок)


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Субота, 27 Грудня 2008, 18:14:32 | Сообщение # 15
Группа: Видалені





neformalizm, перевір мило happy

Сообщение отредактировал SantAnder - Субота, 27 Грудня 2008, 18:17:04
 
neformalizmДата: Неділя, 28 Грудня 2008, 00:02:38 | Сообщение # 16
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
SantAnder,
ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Будемо зацінювати smile clover headphone


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
SantAnderДата: Неділя, 28 Грудня 2008, 15:55:32 | Сообщение # 17
Группа: Видалені





ну як нові пісні?
 
neformalizmДата: Понеділок, 29 Грудня 2008, 01:00:08 | Сообщение # 18
Admin
Группа: Користувачі
Сообщений: 263
Репутация: 11
Статус: Відсутній
Quote (SantAnder)
ну як нові пісні?

переслухала=)) прикольні)) чимсь схожі на пісні з альбому Промені Сліз, але все одно у кожній зміст, рідна мова, та море емоцій та почуттів) Молодці хлопці, що тут казати smile


Не трапляється у світі випадковостей! Випадок - це всього лиш закономірний наслідок наших неконтрольованих думок!
 
Форум неформальной музыки » Творчість » Музика » Гурт - Холодне Сонце(українська готика) Наш ХІМ!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Menu
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Яка музика Вам більше всього до вподоби?
Всього відповідей: 38
Друзі сайту
СССР
Статистика